Taksim Turizm, 2017’de yüzde 60 büyüdü

Taksim Turizm, 2017’de yüzde 60 büyüdü

2.6.2018 12:34:27 Son Dakika

Taksim Turizm, 2017’de yüzde 60 büyüdü

Taksim Turizm Genel Müdürü Sadi Dinleyici, yurtiçi yurtdışı uçak bileti hizmetlerinde uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile sektörün önemli bir oyuncusu haline geldiklerini ifade etti.

Türkiye’nin önemli seyahat acentelerinden biri konumunda olan Taksim Turizm her geçen yıl büyümesine devam ediyor. 2017 yılında bir önceki yıla göre yüzde 60’lık bir büyüyen Taksim Turizm, 2018 yılında da büyümesini sürdürüyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Taksim Turizm Genel Müdürü Sadi Dinleyici, “yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti işlemlerini, otel rezervasyonlarını, vize işlemlerini profesyonel çözüm ortaklığımız ile sorun yaşamadan hızlı ve güvenilir şekilde uygun fiyatlarla temin ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyet oranı yüzde 95’lerin üzerinde seyrediyor. Şirket olarak önceki yıllardaki büyümemizi 2018 yılında da devam ettiriyoruz” dedi.

Taksim Turizm’in haftanın 7 günü 24 saat 50’yi aşkın deneyimli çalışanıyla kurumsal ve bireysel müşterilerine A+ hizmet vermekte olduğunu ifade eden Sadi Dinleyici, çok yakında yurtdışında da ofis açmayı planladıklarını ifade etti.

www.bilet11.com ve www.taksimturizm.com sitelerinden müşterilerinin rahatlıkla uçak bileti rezervasyonu yapabileceklerini ifade eden Sadi Dinleyici, ayrıca 444 34 97 nolu çağrı merkezi telefonundan hızlıca uçak bileti satın almanın mümkün olduğunu ifade etti.

Yorum Yapın

Son Dakika Haberleri